درباره ما


گروه پردازش هوشمند در سال 1387 با رویکرد توسعه علوم انفورماتیک و به جهت انجام تحقیقات علمی و هدفمند نمودن فعالیت های عرصه انفورماتیک با کسب مجوز های لازم در قالب یک سازمان مردم نهاد و با محوریت علمی و پژوهشی فعالیت خود را آغاز نمود. این سازمان در مدت فعالیت خود موفق شد با استفاده مناسب از سرمایه های اجتماعی، مجموعه توانمندی از متخصصین و نخیگان صنعت فناوری اطلاعات را در کنار یکدیگر جمع آوری نماید.
با توجه به قابلیت ها و عزم راسخ اعضای این گروه برای به تعالی رسیدن میهن سرافرازمان توانستند توانایی های شایسته خود را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به حد کمال به منصه ظهور یرساند.
این گروه به جهت کاربردی تر شدن اهداف و ایفای نقش هرچه بیشتر در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات، در سال 1388 شرکت پردازش هوشمند البرز را به جهت اجرای پروژه های حرفه ای فناوری اطلاعات تاسیس نمود.
این شرکت به منظور احساس وظیفه در جهت گسترش علم و دانش فعالیت های انفورماتیکی و به منظور تربیت متخصص حرفه ای در حوزه های مختلف بازار نرم افزار اقدام به تاسیس مرکز آموزش های تخصصی پردازش هوشمند با حمایت سازمان علمی و پژوهشی استان البرز نمود.
عمده موفقیت مرکز آموزش پردازش هوشمند ارائه مشاوره به دانشجویان در مورد بازار کار بوده که منجر به جذب 80 درصدی دانشجویان این مرکز به بازار کارشده است.

لازم به ذکر است این شرکت دارای مجوز فعالیت های علمی پژوهشی در قالب یک سازمان مردم نهاد و مجوز فعالیت فناوری اطلاعات و ارتباط از سازمان نظام صنفی می باشد.

مار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: