مهندس شروین سوری

مهندس شروین سوری

شروین سوری مشاور و مجری پروژه های فناوری اطلاعات، متخصص تکنولوژی های مایکروسافت در حوزه وب و ویندوز، طراح و مدیر پایگاه های داده مبتنی بر SQL Server می باشد. شروین فعالیت حرفه ای خود را از سال 2003(1382) با پیاده سازی پایگاه اینترنتی شمس الشموس آغاز نمود. در سال  2005 (1384) به عنوان لیدر تیم ربوکاپ پژوهش سرای معلم موفق به کسب مقام اول مسابقات رباتیک استان تهران شد پس از آن اولین اختراع خود را تحت عنوان اسکنر دستی به ثبت رساند و در سال 2006 (1385) با پیاده سازی نرم افزار نماساز توانست رتبه برگزیده شهرستان های استان تهران و سپس رتبه ششم کشوری جشنواره جوان خوارزمی را به خود اختصاص دهد. در سال 2007 (1386) سازمان مردم نهاد پردازش هوشمند را به ثبت رساند و توانست این مجموعه را در مدت یک سال به قطب فناوری اطلاعات سازمان های مردم نهاد تبدیل نماید و در اين سال با شروع فرايند آموزش  فناوري هاي نو در فناوري اطلاعات به عرصه آموزش ورود نمود، شروین در سال 2008 (1388) اختراع سوم خود را تحت عنوان کنترل گاز so2 خروجی از کارخانه به ثبت رساند و در همان سال شرکت پردازش هوشمند البرز را تاسیس کرد. لازم به ذکر است این شرکت در مدت کوتاهی به یکی از هسته های قدرتمند فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه تکنولوژی های شرکت مایکروسافت و شرکت سیسکو بدل شد که به غیر از ارائه راه حل های فناوری اطلاعات و ارتباطات و تولید محصولات نرم افزاری توانایی های شایسته خود را در حوزه فرهنگ سازی و آموزش فناوری اطلاعات به حد کمال به منصه ظهور رسانده است. شروین سوری از سال 2010 (1390) در مجتمع فنی تهران به عنوان مدرس تکنولوژی های برنامه نویسی مایکروسافت مشغول به تدریس شد و توانست در مدت کوتاهی قشر قابل توجهی از دانشجویان این رشته را مسیردهی و آماده فعالیت در بازار کار نماید. شروین سوری توانست پس اجرای سه کنفرانس ملی، مرکز آموزش های پیشرفته پردازش هوشمند را در سال 2012 (1391) تاسیس نماید و آن را به عنوان اولین مدرسه تخصصی آموزش برنامه نویسی در استان البرز به بازار معرفی کند.
شروین سوری در سال 2013(1392) مرکز پژوهشی البرز پژوهان نصر را به جهت تحقیق و پژوهش و جهت دهی پژوهشگران و متخصصین در قالب یک سازمان غیر دولتی تاسیس نموده و به عنوان دبیر کل این سازمان مشغول به فعالیت گردید.
 در سال 2014 (1393) برای توسعه فعالیت های آموزشی، همکاری با مرکز ایزایران را در سرفصل برنامه های آموزشی خود قرار داد و به عنوان مدرس تکنولوژی های مایکروسافت در این مرکز نیز فریضه علمی خود را به انجام رسانید.
 از ویژگی های فردی شروین می توان به سخنرانی های انگیزشی، اجرای مذاکرات تجاری مدرن، راهبری تیم های علمی، فرهنگی و تجاری اشاره نمود.